Kapcsolat

Budapest nyelviskola (ETA Internal Soft Bt. tulajdona)

Cégjegyzék száma: 0106787238

Adószáma: 24743576143


Oktatasi helyszínek:

Astoria 

Erzsébet körút

E-mail:

budapest.nyelviskola.iroda@gmail.com


Recepciónk nyitvatartása:

0-24

minden ügyintézés online zajlik emailén kérésztől 

Orosz on-line tanulás

Orosz nyelvtanfolyam online


Örömmel értesítünk mindenkit, hogy az Inter-Lingua nyelviskola on-line orosz oldal megkezdte működését! Érdemes naponta meglátogatni az oldalt folyamatosan frissülő ingyenes gyakorló feladatokért, információkért, hírekért! Ezen az oldalon a témákra kattintva különböző on-line feladatok találhatóak, melyek között akadnak orosz nyelvtani gyakorló, nyelvvizsga típusú, érretségire felkészítő és szórakoztató, kikapcsolódást (is) biztosítva gyakoroltató feladatlapok is. Az érintett készségek: olvasás, írás, bezséd. A feladatokhoz általában jávítókulcs is tartozik. Jó böngészést kívánunk mindenkinek! Az Inter-lingua nyelviskola.

 

VÁLASZTOTT ON-LINE NYELVTANULÁS KEZDÉSÉHEZ KATTINTSON OK GOMBRA

Orosz kezdő online

Orosz közép online

Orosz haladó  online


Az on-line nyelvtanulásra szükséges programok:Real player


 

 

INTER-LINGUA NYELVISKOLA:

  • a nyelviskola Budapest szívében;

  • INGYEN tankönyvek;

  • kis létszámú csoportok, progresszív tanítási módszerek;

  • NYELVISKOLA hallgatóinak AJÁNDÉKBA 100 órás szóbeli tréningre jogosító "Inter-Lingua"  utalvány;

  • ha már végeztél az Inter-Lingua Nyelviskolában egy tanfolyamot, minden további tanfolyamra 2000 Ft árengedménnyel iratkozhatsz be!