Kapcsolat

Budapest nyelviskola (ETA Internal Soft Bt. tulajdona)

Cégjegyzék száma: 0106787238

Adószáma: 24743576143


Címünk:

1054 Budapest, Alkotmány utca 31, 1 em., 4 aj.,

Kapukulcs törlés4301törlés

Tel:

06 (70) 307-97-89

Kérem amennyiben foglalt a telefon írjanak emailt vagy küldjenek smst és felvesszük önnel a kapcsolatot !

E-mail:

budapest.nyelviskola.iroda@gmail.com


Recepciónk nyitvatartása:

2020.03.17 -től az iroda online üzemel a kormányzati intézkedések miatt kérem írjanak emailt illetve küldjenek online jelentkezést. 

Hétfő 09.00 - 20.00
Kedd 11.00 - 19.00
Szerda 11.00 - 19.00
Csütörtök 11.00 - 19.00
Péntek 09.00 - 20.00
Szombat, vasárnap Zárva

Bonjour Français

 

Inter-Lingua nyelviskola, Budapest. Francia kezdő, középhaladó és haladó nyelvtanfolyamok.

Olvass, írj, beszélj franciául! Segítsünk...

  • Ez az oldal azoknak szól, akik a francia nyelvet önállóan vagy a tanfolyam keretében tanuljak.

  • A projektünk feladata nem csak a francia nyelvi ismeretek bemutatása, bár ez is nagyon fontos számunkra, hanem az is, hogy a motivációt és a helyes utat segítsük megtalálni a nem könnyű, de érdekes francia nyelv tanulásában.

  • Itt mindent megtalálsz, amire szükséged lesz a francia tudásod fejlesztéséhez, a kezdőszinttől a haladóig. Ábécé, nyelvtan, szókincs, a fonetika és a helyesírás, hanganyag, könyvek és dalszövegek franciául, népszerű francia kifejezések - ez csak egy rövid lista, hogy mit tudsz ezen az oldalon online használni, vagy a számítógépedre letölteni.

  • Természetesen, hiba lenne azt mondani, hogy a tudás magától fog jönni, és nehéz témák nem lesznek, de igyekszünk, hogy a bonyolult nyelvtan részei könnyebbé és az unalmas francia fonetika szórakoztatóbbá váljanak.
  • Francia nyelvtanfolyamainkkal Te is felfedezheted, hogy a francia nyelvet megtanulni könnyebb, mint valaha is gondoltad.

 

  • Ha nincs időd a francia nyelvtan tanulmányozására, akkor egy francia-magyar kifejezések szótára jön a segítségedre, ami lehetővé teszi, hogy rövid idő alatt megtanuld a leginkább szükséges szavakat és kifejezéseket.

  • Viszont, ha a tanulmányaid alatt elálmosodtál, pihenésként menj az francia viccek szakaszara és kösd össze a kellemeset és a hasznosat.


Állapítsd meg  a francia nyelvi szintedet.

 Segédlet a francia karakterek használatához


 

http://atotarho12.narod.ru/clipart/k/knig/kniga243.png

https://img-fotki.yandex.ru/get/9231/981986.3a/0_86568_19ced0c4_orig