• Inter-Lingua nyelviskola. Nyári akció
Inter-Lingua nyelviskola, Budapest

Kapcsolat

Inter-Lingua nyelviskola (ETA Internal Soft Bt. tulajdona)

Cégjegyzék száma: 0106787238

Adószáma: 24743576143


Címünk: 1074 Budapest, Erzsébet krt. 40-42, 1 em., 3 aj., kapucsengő 114

Kapukód: 114 kulcs 4945

Tel: 06 (70) 307-97-89

E-mail:

angol, német, olasz, francia nyelvek esetén: interlingua.nyelviskola01@gmail.com

orosz, magyar, spanyol, ritka nyelvek esetén: interlingua.nyelviskola02@gmail.com

Recepciónk nyitvatartása:
Hétfő: 9.00 - 20.00
Kedd: 9.00 - 20.00
Szerda: 9.00 - 20.00
Csütörtök: 9.00 - 20.00
Péntek: 9.00 - 20.00
Szombat, vasárnap: Zárva

2018.08.08, SZERDÁN 09.00 - 13.00 ZÁRVAMegosztás

Távnyelvoktatás (Skype)


INTER-LINGUA NYELVISKOLA: TÁVNYELVOKTATÁS


Nyelviskola Budapest. Angol, német, orosz, francia, olasz, spanyol, magyar nyelvtanfolyam online

A távnyelvoktatás a tanulás egy olyan formája, amihez nem szükséges, hogy a tanuló és a tanár egy időpontban ugyanazon helyen legyen, mert az oktatás az online felületen, interneten keresztül történik. Manapság az e-learning egy ismert és egyre szívesebben használt oktatási módszer, mely jelen van egyetemeken, főiskolákon és egyre inkább a nyelviskolákban is.

A nyelvtanulás az interneten keresztül számos pozitív, kényelmes tulajdonsággal rendelkezik:

1. Szabad helyválasztás:
Távnyelvtanulás esetén a diáknak nem kell utaznia, csak internetre és számítógépre van szüksége az órán való részvételhez. Így a tanulás élvezhető az otthon kényelmében, hosszú utazások alkalmával, üdülés közben, és még számtalan más helyen. Sok esetben a nyelvtanulás ezen módja megoldást jelenthet azoknak a tanulóknak, akiknek szorgalmuk és lelkesedésük megvan a nyelvtanuláshoz, egyszerűen csak helyszínből vagy élethelyzetből fakadóan nem tudnak részt venni fizikailag az órákon; így kismamáknak, hosszan betegeskedőknek, vidékieknek és elfoglalt diákjainknak is lehetőséget biztosítunk a fejlődésre.
Практические задания

2. Kétfázisú nyelvoktatás a sikerért:

Azok a hallgatók, akik az Inter-Lingua Nyelviskolában távnyelvoktatásban vesznek részt, azok a nyelvet két tanár segítségével sajátíthatják el. A magyar anyanyelvű idegen nyelvtanárral elsajátíthatóak a nyelvtani specialitások, szabályok memorizálása, és ez után anyanyelvi tanárunkkal lehetőség nyílik a beszédkészség fejlesztésére, a helyes kiejtés gyakorlására.

3. Maximális önbizalomfejlesztés és haladási tempó:

Az online nyelvtanulás minden korcsoport és tudásszint számára a legmegfelelőbb lehetőségeket nyújta. Általános tapasztalatok alapján felnőtteknél, idős embereknél előfordul, hogy nem szívesen tanulnak a fiatalokkal egy csoportban, hiszen félnek a kudarctól, lemaradás veszélyétől. Az online oktatásban ez a probléma kiküszöbölhető, hiszen kislétszámú csoportjainkban lehetőség van hasonló korosztály kiválasztására.

4. Számos kedvezmény, ajándék:

A tanfolyam könyveit (tankönyv, munkafüzet) valamint a segédanyagokat a diákok ingyenesen kapják meg, illetve megkapják az óráról készült video felvételt is, melyet az elsajátítás és otthoni gyakorlás során visszanézhetnek; ezen kívül számos feladatot, ellenörző tesztet, nyelvjátékot is kapnak, mely szintén segíti a nyelvtanulást.

5. Fejlett szoftveres felkészültség:

Iskolánk az online nyelvtanítás során olyan videokonferencia alkalmazást használ, amely rendelkezik interaktív tablával, videofelvétel lehetőséggel, munkaasztal bemutatását támogatja, ezzel is megkönnyítve az órák haladását és könnyedségét.

Online nyelvtanulásra bármely nyelvi szinten biztosítunk lehetőséget, az alábbi nyelvekből:

angol, német, orosz, francia, olasz, spanyol, magyar, valamint ritka nyelvek.

Lehetőség van kis csoportban vagy akár magán óra keretein belül tanulni.

A célnyelv elérése érdekében óráinkat felváltva tartja anyanyelvi és magyar ajkú tanáraink.

A tanfolyam hossza: 50 óra.

Nylevi szintek: Kezdő (A1-A2), középhaladó (B1-B2), Haladó (B2-C1).

Órarend: Hétfő-szerda-péntek 18:00-20:15.

A tanfolyam díja: 29 990 Ft (részletfizetési lehetőséggel).

Indulási időpont: 2015.11.16; 2016.02.22

On-line jelentkezési lap: angol, német, francia, olasz, holland nyelv

Vezetéknév *:
Keresztnév *:
Cím *:
E-mail cím *:
Telefonszám *:
Nyelv *:
Képzés szintje *:Tanfolyam típusa *:


Tanfolyamkezdés hete *:

Nap *:
Órakezdés *:
Megjegyzés:

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!

On-line jelentkezési lap: orosz, magyar, spanyol, portugál, ritka nyelvek

Vezetéknév *:
Keresztnév *:
Cím *:
E-mail cím *:
Telefonszám *:
Nyelv *:
Képzés szintje *:Tanfolyam típusa *:


Tanfolyamkezdés hete *:

Nap *:
Órakezdés *:
Megjegyzés:

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!